INWESTYCJE

NEWSLETTER

DIVIDEYOU

Platforma ekonomii współpracy

www.divideyou.com

To pierwsza w Polsce platforma łącząca prosumentów z producentami

INFORMACJE :

TAŃSZE PRODUKTY I USŁUGI DLA UCZESTNIKÓW

Platforma DIVIDEYOU pomoże zapewnić Ci dostęp do tańszych produktów i usług pierwszej potrzeby nawet o 70 % ! Tańsze produkty i usługi to oszczędności, które są Twoim zyskiem. Zwiększenie Twoich zysków to możliwość inwestowania, a większe zyski  to lepsza i bezpieczniejsza przyszłość.

TAŃSZE FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU I NOWI KLIENCI

Platforma DIVIDEYOU pozwoli sfinansować Twój biznes w sposób tańszy od tradycyjnych systemów zapewniając Ci nowych klientów. Finansowanie bez banków, bez kredytów i bez odsetek, niższe koszty otwarcia biznesu to niższa cena produktu czy usługi. Niższa cena produktu czy usługi to więcej klientów dla Twojego biznesu.

FINANSOWANIE SPOŁECZNE TO PRZYSZŁOŚĆ EKONOMII

Finansowanie bez pośredników, bez kredytów, bez odsetek to ekonomia współpracy. Jeżeli odbiorca finansuje biznes, który przyniesie mu korzyści w postaci dóbr i usług pierwszej potrzeby, to mamy zarazem finansowanie i odbiorcę naszych produktów i usług. Taki system finansowy tworzy relacje WIN/WIN a wiec, zyskuje przedsiębiorca i klient.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

TREENEO

Grunty z rozłożeniem ceny na raty

www.treeneo.com

Pierwszy w Polsce program nabywania gruntów z ratalną spłatą bez pośrednictwa banku

INFORMACJE :

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku umożliwia nabycie atrakcyjnych gruntów z możliwością spłaty ratalnej bez pośrednictwa banku już od 300 zł/miesiąc. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają piękne nieruchomości na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

GRATEFUL SHIFT

Oprogramowanie handlowe

www.gratefulshift.expert

Automatyczne oprogramowanie handlowe na S&P 500 i EUR-USD.

INFORMACJE :

W pełni zautomatyzowany handel na rynku finansowym

Oferujemy Ci od wielu lat sprawdzone, wydajne, zautomatyzowane oprogramowanie handlowe (Grateful Expert), które umożliwi Ci rozwój finansowy i swobodę. Grateful Expert handluje całkowicie automatycznie na Twoim własnym koncie brokerskim po aktywacji. Nasz system transakcyjny jest zaprojektowany dla indeksu S&P500 jako CFD i działa bardzo niezawodnie. Oprogramowanie działa na Twoim własnym serwerze i na Twoim własnym koncie brokerskim. Jesteś jedyną osobą, która może uzyskać do niego dostęp i ma pełną kontrolę nad swoim kontem. Dzięki naszym ekspertom, Grateful Expert przez lata był doskonalony i od 16 lat osiąga doskonałe wyniki. Twój kapitał znajduje się na Twoim własnym brokerze, a oprogramowanie transakcyjne jest zainstalowane na Twoim własnym serwerze. Masz pełną kontrolę i w każdej chwili możesz aktywować lub dezaktywować system. To zależy od ciebie. Możesz śledzić każdą pojedynczą pozycję handlową na żywo i śledzić wszystkie zmiany na swoim koncie w historii konta. Nasze konto pokazowe na żywo jest również dostępne poprzez Myfxbook i Youtube livestream.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

KONTAKT

Wypełnij fomularz poniżej i wyślij e-maila

NEWSLETTER

Do góry