INWESTYCJE

NEWSLETTER

DIVIDEYOU

Platforma ekonomii współpracy

www.divideyou.com

To pierwsza w Polsce platforma łącząca prosumentów z producentami

TAŃSZE PRODUKTY I USŁUGI DLA UCZESTNIKÓW

Platforma DIVIDEYOU pomoże zapewnić Ci dostęp do tańszych produktów i usług nawet o 70 % ! Tańsze produkty i usługi to oszczędności, które są Twoim zyskiem. Zwiększenie Twoich zysków to możliwość inwestowania, więcej inwestycji to lepsza i bezpieczniejsza przyszłość.

TAŃSZE FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU I NOWI KLIENCI

Platforma DIVIDEYOU pozwoli sfinansować Twój biznes w sposób tańszy od tradycyjnych systemów zapewniając Ci zarazem nowych klientów. Finansowanie bez banków, bez kredytów i bez odsetek, niższe koszty otwarcia biznesu to niższa cena produktu czy usługi. Niższa cena produktu czy usługi to więcej klientów dla Twojego biznesu.

FINANSOWANIE SPOŁECZNE TO PRZYSZŁOŚĆ EKONOMII

Finansowanie bez pośredników, bez kredytów, bez odsetek. Jeżeli odbiorca finansuje biznes, który przyniesie mu korzyści w postaci dóbr i usług pierwszej potrzeby, to mam zarazem finansowanie i odbiorcę naszych produktów i usług. Taki system finansowy tworzy relacje WIN/WIN a wiec, zyskuje przedsiębiorca i klient.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

TREENEO

Grunty z rozłożeniem ceny na raty

www.treeneo.com

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. W 2014 roku przeniosła swoją siedzibę do Londynu. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, znawców rynku nieruchomości oraz finansów. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają piękne nieruchomosci na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

WSZYSTKIE PROJEKTY

PROGRAM MIESZKANIA

PROGRAM MIESZKANIOWY

Program Mieszkaniowy w formie kooperatywy mieszkaniowej to innowacyjny system grupowych inwestycji w nieruchomości opartych na wsparciu społecznym. Dzięki drobnym wpłatom wielu uczestników i społeczności inwestorów każdy może pozwolić sobie na własne mieszkanie.

PROGRAM DOMY MODUŁOWE

PROGRAM DOMU MODUŁOWE

Program domy to budowanie przedsięwzięcia opartego na wspólnych potrzebach dostępu do domu bez potrzeby dużych nakładów finansowych.

PROGRAM GRUNTY

PROGRAM GRUNTY

Zakup działki z rozłożeniem płatności w czasie to bezpieczny sposób na zakup nieruchomości, który można potraktować jako program regularnego inwestowania. Cena nabycia jest rozkładana na wygodne płatności miesięczne - bez banku, odsetek i zdolności kredytowej. Ponieważ nie jest to pożyczka ani kredyt nie musisz ponosić dodatkowych kosztów.

PROGRAM DOMY SENIORA

PROGRAM DOMY SENIORA

Program domów seniora to budowanie przedsięwzięcia opartego na wspólnych potrzebach dostępu do opiek dla seniorów bez długiego oczekiwania na miejsce pobytu w domu seniora.

PROGRAM TELEFON

PROGRAM TELEFON

W ramach programu telefon i internet możesz korzystać z nielimitowanych rozmów i sms, a także z internetu w cenie dużo niższej niż cena rynkowa.

PROGRAM FITNESS

PROGRAM FITNESS

Program fitness to możliwość korzystania z dużej ilości klubów fitness, basenów, quadów, paintball i innych atrakcji - a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

PROGRAM PAKIET MEDYCZNY

PROGRAM PAKIET MEDYCZNY

W programie pakietów medycznych masz dostęp do prywatnej opieki medycznej - bez kolejek, stresu i potrzeby wydawania dużych pieniędzy.

PROGRAM UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

PROGRAM UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

W programie ubezpieczenie na życie otrzymujesz zabezpieczenie w nieszczęśliwym wypadku, chorobie lub pobycie w szpitalu. Możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

KONTAKT

Wypełnij fomularz poniżej i wyślij e-maila

NEWSLETTER

Do góry