INWESTYCJE

NEWSLETTER

DIVIDEYOU

Platforma ekonomii współpracy

www.divideyou.com

To pierwsza w Polsce platforma łącząca prosumentów z producentami

INFORMACJE :

TAŃSZE PRODUKTY I USŁUGI DLA UCZESTNIKÓW

Platforma DIVIDEYOU pomoże zapewnić Ci dostęp do tańszych produktów i usług pierwszej potrzeby nawet o 70 % ! Tańsze produkty i usługi to oszczędności, które są Twoim zyskiem. Zwiększenie Twoich zysków to możliwość inwestowania, a większe zyski  to lepsza i bezpieczniejsza przyszłość.

TAŃSZE FINANSOWANIE TWOJEGO BIZNESU I NOWI KLIENCI

Platforma DIVIDEYOU pozwoli sfinansować Twój biznes w sposób tańszy od tradycyjnych systemów zapewniając Ci nowych klientów. Finansowanie bez banków, bez kredytów i bez odsetek, niższe koszty otwarcia biznesu to niższa cena produktu czy usługi. Niższa cena produktu czy usługi to więcej klientów dla Twojego biznesu.

FINANSOWANIE SPOŁECZNE TO PRZYSZŁOŚĆ EKONOMII

Finansowanie bez pośredników, bez kredytów, bez odsetek to ekonomia współpracy. Jeżeli odbiorca finansuje biznes, który przyniesie mu korzyści w postaci dóbr i usług pierwszej potrzeby, to mamy zarazem finansowanie i odbiorcę naszych produktów i usług. Taki system finansowy tworzy relacje WIN/WIN a wiec, zyskuje przedsiębiorca i klient.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

TREENEO

Grunty z rozłożeniem ceny na raty

www.treeneo.com

Pierwszy w Polsce program nabywania gruntów z ratalną spłatą bez pośrednictwa banku już od 500 zł/ miesiąc

INFORMACJE :

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku umożliwia nabycie atrakcyjnych gruntów z możliwością spłaty ratalnej bez pośrednictwa banku już od 300 zł/miesiąc. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają piękne nieruchomości na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

S & G

Inwestycje Private Placement

www.seedandgrotwh.net

Inwestycje Private Placement

INFORMACJE :

Inwestycje Private Placement od 5 tyś. €

Seed & Growth to bardzo ekskluzywna możliwość uczestniczenia w programach PP normalnie dostępnych tylko dla klientów VIP . Zwykle większość PPP to produkty tylko dla klientów VIP na min. 100 milionów USD i tylko na zaproszenie !
PPP są wdrażane na różne sposoby :
–PPP surowcowe
–MTN PPP  (medium term notes )
Inwestycja poprzez zakup udziałów w spółce LTD. Potencjał zysku do 36 % rocznie.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI :

Zapisz się na szkolenie lub skontaktuj się ze mną

KONTAKT

Wypełnij fomularz poniżej i wyślij e-maila

NEWSLETTER

TOP