O MNIE

NEWSLETTER

KILKA INFORMACJI O MNIE :

 • Coach

 • Przedsiębiorca

 • Inwestor

 • Bloger

 • Dziennikarz

 • Autor e-booka " Alternatywne metody finansowania nieruchomości "

 • Wykładowca w Alternatywnej Szkole Biznesu ASBIRO

 • Redaktor Businessman Today

 • Publikował w Equity Magazine i Estate.pl

 • Występował jako ekspert w TV, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej

 • Entuzjasta kreatywnych form nabywania nieruchomości i nowych trendów w ekonomii

MOJA KRÓTKA HISTORIA

Swoją „ przygodę” z biznesem zacząłem w wieku… 13 lat – „kolędowałem" zarabiając pierwsze pieniądze na komputer – Timex (dziś nazwałbym to urządzenie kalkulatorem), który kupiłem w….Pewexie. W szkole średniej pomagałem w firmie projektowej, uprawiałem „ komputeropisanie " dla przedsiębiorców, pracowałem na koloniach jako „konserwator powierzchni płaskich„ zarabiając na swój pierwszy elektroniczny" zegarek i prawo jazdy.

Na studiach  zajmowałem się wieloma ciekawymi projektami – zawsze jednak w kontaktach z ludźmi: byłem przedstawicielem handlowym, doradcą finansowym, managerem, trenerem.

Od 2005 r. prowadzę własną firmę. Dzięki temu poznałem wielu ciekawych ludzi i rozwinąłem się jak nigdy dotąd. Współtworzę innowacyjne projekty Treeneo, Divideyou oraz Grateful Shift.

Od zawsze interesowało mnie wszystko co ciekawe m.in. alternatywne i kreatywne możliwości inwestycyjne - szczególnie inwestowanie w nieruchomości oraz nowe trendy w ekonomii.

Zainspirowała mnie literatura Roberta Kyiosakiego - autora wielu bestsellerów o wolności finansowej i nieruchomościach. Dzięki temu poznałem wielu profesjonalnych inwestorów oraz ciekawe osoby związane z branżą.

Uczestniczyłem w licznych szkoleniach z zakresu inwestowania w nieruchomości i wiem, że wolność finansową można uzyskać tylko dzięki inwestycjom w dwie rzeczy: własną wiedzę i nieruchomości.

Moją pierwszą transakcję w nieruchomości (gruntowe) przeprowadziłem w 1999 r. a po 5 latach sprzedając ją mój kapitał pomnożył się 12-krotnie.

Jestem wykładowcą w ASBIRO. Redaguję w Businesmann Today.

Od 2010 r. prowadzę darmowy kurs internetowy i bloga, współpracuję ze znanymi w branży, piszę artykuły do czasopism, prowadzę szkolenia stacjonarne i online z inwestowania w nieruchomości, ekonomii współpracy, wykładam na uniwersytetach, inwestuję. Czasem zapraszają mnie do TV i Radia - występowałem w TVN, Polskim Radiu i Rzeczpospolitej.

W 2016 r. napisałem e-booka o alternatywnym inwestowaniu w nieruchomości.

W 2021 r. stworzyłem autorskie szkolenie " FORMUŁA 3 KROKÓW ".

Jestem zwolennikiem kreatywnych form finansowania inwestycji – bez gotówki, banku i zdolności kredytowej. Dzięki unikalnym sposobom finansowania zbudowałem portfel nieruchomości i od 2013 r jestem wolny finansowo.

JA W MEDIACH

NEWSLETTER

Do góry